TIMAC Agro Polska

TIMAC AGRO to firma działająca w branży rolniczej, należąca do francuskiej grupy kapitałowej ROULLIER. Głównym obszarem naszej działalności jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań związanych z odżywianiem roślin i zwierząt na rzecz zrównoważonego rolnictwa.

Naszym  niewątpliwym  atutem  jest  fakt,  iż  w  produkcji  nawozów i produktów zootechnicznych wykorzystujemy naturalne aktywne molekuły pozyskiwane z alg morskich. Jest to efekt wieloletnich badań naszych specjalistów z działu R&D, który jest podstawą naszej działalności.

Gama  specjalistycznych  produktów  oferowanych  przez TIMAC AGRO POLSKA została przygotowana z zachowaniem najwyższej jakości, bezpieczeństwa oraz w trosce o środowisko naturalne.

W Polsce TIMAC AGRO działa od 2005 roku stawiając na doradztwo, innowację i partnerstwo. Nasz zespół dociera, na co dzień do producentów w całym kraju pomagając sprostać zmiennym wymaganiom rynkowym. Współpraca z licznymi gospodarstwami jest dla nas źródłem stałej motywacji w poszukiwaniu nowych rozwiązań, służącym polskim producentom.